Specialista/ka příjmu a prodeje vozů značky Hyundai a Kia

 

Tak jako u našich zákazníků zjišťujeme jejich potřeby, stejně tak nás velice zajímá, co Ti má práce přinést. Pokud se v tomto potkáme, čeká nás dlouhodobá spolupráce, která nám přinese výsledky v podobě dobré pracovní atmosféry, spokojené klienty, dobré obchodní výsledky a Tvůj osobní i kariérní posun.

 

Co Ti můžeme nabídnout a co od Tebe očekáváme?

 

Jsme stabilní ryze česká firma, která se již 25 let zabývá prodejem ojetých vozů značky Hyundai a Kia s celkem 5-ti kmenovými zaměstnanci a několika externími spolupracovníky. Spolupracujeme s autorizovanými dealery a za dobu působení máme spokojenou klientskou základnu. Výhoda menší firmy oproti velkým firmám je to, že můžeš výsledky přímo ovlivnit svojí činností, podílet se přímo na rozvoji firmy, navrhovat řešení, které je v případě, že je dobré okamžitě realizováno. Jsme otevřeni všem výzvám, které budeš mít příležitost komunikovat na pravidelných poradách. Chceme mít příjemné a přátelské pracovní prostředí tj. přátelský kolektiv, který se snažíme doplňovat s citem, aby si všichni rozuměli a vzájemně si pomáhali. Minulý rok byl pro nás mimořádně úspěšný, a tak bychom v  tomto roce rádi rozšířili naše obchodní aktivity. K tomu potřebujeme sehraného parťáka.

 

V čem myslíme sehraného parťáka? Velikost našeho týmu má své výhody a nevýhody. Nevýhody v tom, že když někdo z nás krátkodobě vypadne např. z důvodu nemoci, je zapotřebí ho zastoupit. Výhodou z toho plynoucí je to, že budeš znát kompletní chod firmy, jejich procesů, nastavení a Tvé výsledky budou hned vidět. Každý z našeho týmu má jasnou náplň práce a z ní plynoucí odpovědnost. Je tedy důležité, abys byl samostatný, odpovědný, umíš si zorganizovat práci a úkoly.

 

Tvojí pracovní náplní bude v první řadě komunikace s klienty a to jak při příjmu auta do prodeje, tak i při jeho prodeji a po prodeji. Zde je opět důležitá odpovědnost, aby co si s klientem domluvíš, tak platilo. Dále pak budeš dělat vizuální prohlídky aut, fotit je, inzerovat a vyřizovat příchozí poptávky. Dále budeš úzce spolupracovat s naším call centrem, zejména zadávat požadavky na auta, na které máme poptávky a které nemáme v nabídce. K tomu všemu spousty drobných činností, které s tím přímo souvisejí. Velkou výhodou v rámci této činnosti pro Tebe bude to, že budeš mít za sebou firmu, která má dlouhodobě dobré jméno a dobré reference. Díky tomu se nám daří stále růst, mít stále lepší výsledky a upevňovat si pozici na trhu.

 

Pokud máš zájem se s námi podílet na výsledcích a rozvoji firmy, ale především chceš na sobě pracovat a posouvat se dále, rádi se s Tebou potkáme a probereme naše představy osobně.

 

Datum nástupu preferujeme ideálně začátkem 3/2023, může být ale i dříve.

 

Prosíme o první kontakt emailem na trezek@hyundairaj.cz , kde uvedete své dosavadní zkušenosti a možnosti s přiloženým životopisem.